logo-mini

Rodinné focení

Rodinné, narozeninové nebo párové fotky - venku, v ateliéru nebo u vás doma

Rodinný portrét v ateliéru fotím v několika kompozicích – vestoje, vsedě, vleže,… Používám jednobarevná pozadí tak, aby se hodila k barvě vašeho oblečení. Proto je vhodné si přivézt více typů oblečení – džíny a trička vypadají vždycky dobře, šaty pro ženy, košile pro muže, a klidně můžete i formální společenský oděv, ale v tom případě se hodí i společenská obuv (čistá, prosím, a pro všechny). Jinak počítejte s tím, že budete na rodinných fotografiích bosí.

  • Moc se těším, že si focení společně užijeme.
  • Snažím se, aby čas, který spolu strávíme, byl příjemný pro obě strany.
  • Na rodinné focení si vyhrazuji 60 až 90 minut, takže na vás ani vaše děti nikdo nebude spěchat.
    Proto ale je minimální počet objednaných fotek 10 ks.

2.500,-

Balíček 10 fotografií
v elektronické i tištěné podobě (13x20 cm)
(fotka nad rámec balíčku 200,-)

Narozeninové focení

Narozeninové focení je často kombinace s rodinnými snímky. Při focení 1. narozenin se stává, že se děti necítí úplně komfortně v neznámém prostředí. Proto začínám rodinnými fotografiemi, aby si zvykly a zjistily, že jsem hodná teta ;-). Můžete si s sebou přinést i hračky, které byste na fotografiích chtěli mít.
Scéna pro narozeninové fotky může být v různých stylech, ale mám ráda jednoduchost.
Mohu pro vás objednat čerstvý dort na tzv. „cake smash fotky“, kdy dítko ochutnává dort a patlá se v něm. Hodí se to hlavně pro 1. nebo 2. narozeniny. Dorty pro vás peče Markétka Braunsteinová.
Na narozeninové fotce můžete být i vy.

Co s sebou?

Moc hezky vypadají světlé džíny a k nim jednobarevná trička (ideálně ve stejné barvě pro všechny), dále šaty pro maminky a holčičky a košile pro tatínky a kluky. Mám i nějaké outfity na půjčení ;-)
Přivezte svým dětem oblíbenou hračku, můžete jim vzít svačinu. Jen prosím nic čokoládového.

Čemu věnovat pozornost?

Omyjte svým dětem dočasná tetování, event. jim odlakujte nehty. Věnujte pozornost i svým nehtům na rukou i nohou (budete se fotit bosí!).
Když si vyberete focení venku, je také vhodné si přivézt pár kousků oblečení navíc. Nebo alespoň šál, džínovou bundu, kardigan apod. Mám ateliér pár metrů od parku, takže se v případě hezkého počasí můžeme dohodnout na kombinaci fotek v ateliéru i venku.
Vaše zvířátko je člen rodiny, takže je samozřejmostí, že ho vezmete na focení s sebou. Jen mi to, prosím, dejte dopředu vědět. A nejen zvířátka, ale přivezte babičky a dědečky, strýčky i tetičky. Nebo přijedu já za vámi, když se jim nebude chtít.

Rande

Většinou fotíme venku v přírodě, místo si můžete zvolit sami. Ideální čas je v pozdně odpoledních hodinách či před západem slunce.

Galerie